GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti 50-tal 6046060
nr 604 6060
Parti 50-tal
Bla Picknick
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 19:26:05
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr